Skip to content Skip to footer

Chcem hypotéku alebo úver

Kliknite na typ hypotéky alebo úveru, o ktorý máte záujem a vyplňte požadovaný formulár.

WEB sluzba_hypo

HYPOTÉKY A ÚVERY NA BÝVANIE

Hypotekárny úver je možné využiť na stavbu, rekoštrukciu a kúpu bytu, pozemku, rodinného domu či obchodného priestoru. Porovnáme pre vás hypotéky z rôznych bánk a vy si tak budete môcť vybrať tú, ktorá najlepšie zodpovedá vašim preferenciám, potrebám a možnostiam.

Prečo výber hypotéky cez UNIVERSAL?

Vďaka UNIVERSAL kalkulačke si vypočítate najvýhodnejší hypotekárny úver spomedzi ponúk slovenských aj zahraničných bánk.

Dnes je dôležitejšie ako hocikedy predtým vedieť, na ktoré “dvere” zaklopať. Naši skúsení hypotekárni špecialisti vám poradia, v ktorej banke je najreálnejšie získať hypotekárny úver a za akých podmienok. Ich služby máte od Universalu zadarmo.
Sme nezávislá spoločnosť, ktorá pracuje pre vás, nie pre konkrétnu banku. Vďaka tomu vám dokážeme ponúknuť to najlepšie, čo trh ponúka.

Refinancovanie hypotekárneho úveru

Refinancovanie hypotéky je efektívnym spôsobom, ako získať výhodnejšie podmienky v porovnaní s tými, ktoré má klient aktuálne. Pri refinancovaní nemusí ísť len o získanie výhodnejšej úrokovej sadzby a tým poníženie splátok, aj keď práve to je jeho prioritným cieľom. Refinancovaním môžete získať aj iné benefity, napríklad dlhšiu dobu fixácie, ktorá práve v dobe zvyšujúcich sa úrokových sadzieb môže zabezpečiť klientovi istotu rovnakých splátok na dlhé obdobie.

Daňový bonus pre mladých

Daňový bonus na zaplatené úroky nahradil od začiatku roka 2018 hypotéky so štátnym príspevkom pre mladých. Daňový bonus môžete získať vo výške 50 % zo sumy zaplatených úrokov, maximálne však 400 €. Nárok na bonus plynie počas 5 rokov od prvého čerpania hypotéky, maximálne z hypotéky vo výške 50 000 €. Za 5 rokov je tak možné na úrokoch ušetriť až o 2 000 eur.

Hypokalkulačka

Porovnajte si možnosti hypoték za pár sekúnd a my Vám pomôžeme vybrať si tú najvýhodnejšiu.

Suma:
Obdobie:
Zobraziť viac výsledkov