Skip to content Skip to footer
INSTA 1000x1000 9_00000

Pridaj sa
k nám

Spoločnosť UNIVERSAL maklérsky dom, a.s. je jednou z najdlhšie fungujúcich, slovenských maklérskych spoločností na trhu. Ponúka rôzne formy spolupráce a klientom poskytuje komplexné zastrešenie ich potrieb v oblasti životného, neživotného aj dôchodkového poistenia, úverov, sporenia a investícií viac než 1 700 produktami všetkých finančných inštitúcií pôsobiacich na slovenskom trhu.

Víziou je byť dlhodobo silnou a stabilnou spoločnosťou úspešných ľudí, ktorých prioritou je spokojnosť a dôvera klientov.

Kariéra v Universale je presne podľa individuálnych predstáv.

Formy spolupráce

Spôsob a miera hĺbky našej vzájomnej spolupráce závisia predovšetkým od vašich preferencií.

Interná sieť

Špecialista obchodník/ manažér

Broker pool

Spolupráca s absolútnou voľnosťou

Tiper

Stačí odporučiť klienta

EB

Employee benefits

Kontaktujte nás

Chcem sa pridať do tímu !

Chceme ťa do nášho tímu ! Pošli nám vyplnený formulár a buď UNIVERSAL.

  Biznis s klientmi aj s našimi partnermi rozvíjame na základe týchto princípov:

  je základom akýchkoľvek dohôd a obchodu. Uvedomujeme si dôležitosť dôvery v biznise a preto u nás dané slovo platí a zakladáme si na dodržiavaní dohôd a stanovených pravidiel

  ponúkame všetky typy produktov od všetkých významných finančných inštitúcií. Nie sme závislí od jediného partnera. Táto pozícia nám dáva silu aj schopnosti lepšie vyhovieť potrebám klienta

  dávame si za cieľ neustále napredovať, zlepšovať seba aj našu službu. Sme lídrom v zavádzaní inovácií na finančnom trhu. Našim heslom je, že víťazi súťažia sami so sebou a že každý deň musíme byť o niečo lepší ako včera.

  máme konkurenčné odmeňovanie na všetkých úrovniach spolupráce kombinované s unikátnym systémom ďalších benefitov ako napríklad bonusy, kredity, zájazdy a autoprogram. Vychádzame z toho, že akákoľvek spolupráca musí byť založená na vzájomnej výhodnosti princípom win-win. Zároveň garantujeme, že dohodnuté pravidlá platia a nepodliehajú účelovým zmenám voči jednotlivým spolupracovníkom.

  udržujeme vysokú kvalitu našej pomoci klientom, prostredníctvom systému úvodných a následných školení. Naši spolupracovníci sú podporovaní odbornými garantmi pre každú finančnú oblasť a tiež garantom pre likvidáciu poistných udalostí. Odbornosť je tiež podporovaná jedinečnými porovnávacími kalkulačkami, online kalkulačkami a ďalšími pomôckami. Tie porovnania produktov pomáhajú v rýchlej orientácii na finančnom trhu.

  našej firmy je priam povestná. Vyznačuje sa rodinnou atmosférou a kolegiálnym osobným prístupom. Spolu vieme nielen dobre pracovať ale aj sa výborne zabávať a oddychovať. Veľmi cennou vlastnosťou našej spoločnosti je, že vedenie načúva názorom spolupracovníkov, radí sa s nimi a tým najlepším umožňuje možnosť akciového spoluvlastníctva.