Skip to content Skip to footer

Poskytujeme komplexné finančné služby s ponukou viac ako
1 700 produktov

Najvýhodnejšie hypotéky a úvery na bývanie

Hypotekárny úver je možné využiť na stavbu, rekoštrukciu a kúpu bytu, pozemku, rodinného domu či obchodného priestoru. Porovnáme pre vás hypotéky z rôznych bánk a vy si tak budete môcť vybrať tú, ktorá najlepšie zodpovedá vašim preferenciám, potrebám a možnostiam.

Poistenie osôb

Chráňte seba aj rodinu pred neočakávaným výpadkom príjmu, následkami úrazu či ochorenia doma aj v zahraničí. Pripravíme vám životné poistenie, úrazové poistenie, cestovné poistenie aj poistenie zodpovednosti na mieru.

Poistenie majetku

Chrániť si majetok pred poškodením, zničením, odcudzením je zodpovedné. Poistka môže doslova zachrániť strechu nad hlavou a ochrániť pred finančnými problémami celej rodiny. Najvýhodnejšie PZP, KASKO aj poistenie nehnuteľnosti si dokážete vybaviť rýchlo, lacno aj online.

Zdravotné poistenie

Neviete si rady, ktorá zdravotná poisťovňa je pre vás najvhodnejšou? Radi vám poradíme a v prípade záujmu pomôžeme so zmenou zdravotnej poisťovne

Dôchodkové sporenie

Na zabezpečenie si dôstojného dôchodku dávka z I. piliera nestačí a stačiť nebude. Nespoliehajte sa (len) na penziu od štátu. Pripravíme vám ideálnu dôchodkovú sporiacu schému.

Sporenie a investovanie

Práve vhodne investované peniaze môžu vaše úspory ochrániť od straty ich hodnoty z dôvodu inflácie. Sporte efektívne tak, aby vám úspory zarábali. Najefektívnejšia forma sporenia je investovaním.

kontaktujte nás

Pomáhame 20 rokov, pomôžeme aj Vám

S našimi rozsiahlymi skúsenosťami a odbornými znalosťami v rôznych oblastiach poistenia, úverov a sporenia sme tu, aby sme Vám ponúkli kvalitné riešenia a podporu. Ak by ste mali akékoľvek otázky tak nás kontaktujte.